Hosting Linuxpl.com

Ostatnio zarekomendowano mi ciekawy hosting: http://linuxpl.com/ 
Tym co mnie najbardziej zaciekawiło jest możliwość korzystania z SVN/Git a także wsparcie dla wszystkich najbardziej popularnych języków: PHP, Ruby, Python, Tomcat!
Najtańsza oferta wydaje się także dość ciekawa, akurat do prowadzenia małych eksperymentalnych projektow: http://linuxpl.com/Konto-W1GB_f_2_pakiet_19

Czy ktoś z czytelników korzysta z usług tego hostingu ewentualnie może polecić coś konkurencyjnego?
Jeszcze nie wiem na jakiej zasadzie działa dostęp do kontroli wersji, być może trzeba dopłacić ale podoba mi się to że jeśli będę czegoś potrzebował to będzie to dostępne.

Czego szukam:
Priorytety: Python, PHP, (Java nieobowiązkowa ale bedzie plusem)
System kontoli wersji: SVN/Git
Różne plany między którymi można się w miarę płynnie przłączać, tanie na początek a jeśli zajdzie potrzeba możliwość rozszerzenia.

Comments

  1. Korzystałem i aktywnie polecałem/polecam. Bardzo przyjemnie jest, admini szybko reagują etc. Downtime'u mało. Obecnie siedzę na VPS ale nadal polecam linuxpl.com :-) Nie korzystałem z hostowanego przez nich tomcat'a jednak, jakbyś to zrobił daj znać jak się sprawdza :)

    ReplyDelete
  2. Dzięki! To już dwie pozytywne opinie także czuję się przekonany :)

    ReplyDelete
  3. To i ja również polecam - korzystam od ponad roku i zero problemów (tych większych, bo drobnostki zawsze się pojawią) :-) póki co najlepszy hosting, z którego korzystałem.

    ReplyDelete

Post a Comment

Comments:

Popular posts from this blog

How to simulate slow connection (developer proxy in Node.js)

How to use NPM packages from private repositories on bitbucket