Spring HelloWorld


Click here to download:
SpringExample.zip (4 KB)
Finally I know in practise how to setup Eclipse Spring project! 
Congrats to first tutorial from: http://www.vaannila.com/spring/spring-tutorial/spring-tutorial.html.

Jak widać poniżej wreszcie wiem jak stworzyć projekt z użyciem Spring, co prawda to nadal nie użycie Spring+JSF ale już coś. Tak czy owak na razie czytam o Springu i dobrze go będzie trochę po testować. Dużą pomocą jest Spring IDE, z tym że ostatnio gdy próbowałem je zainstalować chyba serwer im padł i nic nie zrobiłem, a prawie każdy tutorial w sieci z niego korzysta. Dzisiaj wraz z nowym tutorialem w karcie przeglądarki postanowiłem ponowić próbę instalacji i ogólnie stworzenia projektu. Wiecie co..? Jak już to zrobiłem, to jest to banalne!
Zastanawiam się nad załączeniem projektu, zobaczymy co z takim plikiem zrobi Posterous, dzieki któremu właśnie ten post powstaje :)
Pliczek mały, zaledwie 5KB. Mam więc nadzieję iż Posterous umieści w poście jakiś odnośnik do niego. Jeśli nie to i tak mała strata. Nie ma w nim nic więcej ponad to co znajduje się w pierwszym tutorialu.
Zaznaczam iż trzeba dodać biblioteki spring.jar oraz commons-logging.jar
Miłego startu ze Spring :)


Comments

  1. Daruj sobie JaveFX:)Zmień na flexa puki masz czas. pozdrawiam

    ReplyDelete
  2. Do odwołania niejako jedynie śledzę tą technologię. Czy coś z niej w końcu powstanie, sam już nie wiem. Jeśli chodzi o Flex to prywatnie i całkowicie subiektywnie nie lubię Flasha ;) Ale kto wie, w wchwili obecnej bardziej interesują mnie języki po stronie serwera.

    ReplyDelete

Post a Comment

Comments:

Popular posts from this blog

How to simulate slow connection (developer proxy in Node.js)

How to use NPM packages from private repositories on bitbucket